Parafia z dofinansowaniem (Aktualizacja)

Jeszcze przed świętami przekazujemy dobrą informację – Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Gostkowie otrzymała od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego dotację na realizację zadania “Gostków, kościół pw. Świętej Rodziny, (XV w.): kontynuacja kompleksowej konserwacji barokowego wystroju wnętrza – etap VII renowacja ambony” w ramach, którego będą kontynuowane prace przy barokowej XVIII w. ambonie. Dotacja wynosi 40 000 zł.

(Aktualizacja)

Pojawiły się także wyniki naboru w programie Ochrona Zabytków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Parafia na zadanie: Gostków, kościół pw. św. Rodziny (XV w.): kontynuacja kompleksowej konserwacji barokowego wystroju wnętrza – etap VII renowacja ambony otrzymała dofinansowanie w wysokości 36 000 zł.