40 Dni dla Życia

Dołącz do grona ludzi modlących się za dzieci nienarodzone. W Legnicy ruszyły przygotowania do akcji 40 dni dla życia.

Wystarczy zadzwonić do siedziby Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i zadeklarować dzień i godzinę swojej modlitwy. Będzie ona trwała nieustannie przez 960 godzin, zarówno w dzień jak i w nocy. Akcja ruszy w Środę Popielcową 6 marca, a zakończy 14 kwietnia w Niedzielę Palmową. Wielkopostna akcja 40 Dni dla Życia ruszy 6 marca. Jednak już dzisiaj można zarezerwować sobie dzień i godzinę w specjalnym kalendarzu modlitewnym. Zapisy przyjmuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej pod numerem telefonem 513 – 129 – 362 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 15.00. Kalendarz dostępny jest na stronie internetowej KSM. Więcej na ten temat na stronie Radia Plus Legnica.