Uroczystość Wszystkich Świętych – porządek liturgiczny

 1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:
  Środa / 01 listopada 2023 r. / Uroczystość Wszystkich Świętych
  Porządek liturgiczny:
  Sędzisław, godz. 08:00
  Jaczków, godz. 10:30
  Gostków, godz. 13:00

  Czwartek / 02 .11. 2023 r./ Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
  Porządek liturgiczny:
  Sędzisław, godz. 09:00
  Jaczków, godz. 16:30
  Gostków, godz. 18:00

Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać i ofiarować za nich odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada. Warunkiem uzyskania tego odpustu jest nawiedzenie kościoła lub kaplicy publicznej oraz odmówienie Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz wypełnienie innych warunków takich jak przystąpienie do sakramentu pojednania, przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencjach Ojca Świętego.